مقررات فنی نمایشگاه - نمایشگاه بین المللی IPAS 2019
English
×
Login

هجدهمين نمایشگاه بین المللی ایپاس 2019
هجدهمين نمایشگاه بین المللی ایپاس 2019
مقررات فنی نمایشگاه

مقررات فنی 

 تعریف غرفه خودساز و پیش ساخته :

  غرفه پیش ساخته : به غرفه ای اطلاق می شود که توسط ستاد اجرایی نمایشگاه ساخته شده و شامل امکانات ذیل باشد:
پارتيشن بندي، نور كافي، پريز برق، سه صندلي و يك ميز به ازاي هر 15 متر مربع، نوشته كتيبه به زبان فارسي و لاتين مي باشد.
peish.jpg

*  غرفه خودساز: به غرفه ای اطلاق می شود که توسط مشارکت کننده ساخته شود و شامل قوانین و مقررات ذیل می باشد

شرایط صدور مجوز برای ساخت غرفه های خود ساز
 • غرفه هایی مجاز به ساخت غرفه های خود ساز می باشند که مساحت غرفه مورد اجاره کمتر از 30 متر مربع نباشد
 • استفاده  از ادوات جوشکاری و اره کاری و رنگ آمیزی  داخل فضای مسقف ( سالن شبستان) ممنوع می باشد.
 • ارتفاع مجاز برای غرفه های خود ساز 3/5 متر می باشد.
 • غرفه های خود ساز ملزم به درج شماره غرفه اعلام شده از سوی ستاد اجرایی به صورت کتیبه واضح و مشخص در سر در غرفه خود می باشند و در غیر این صورت مبلغ 1.000.000ريال  برای هر وجه غرفه جریمه خواهند شد.
        ساختمان، سالن ، غرفه
 • شركت كنندگان موظف هستند دو سري از طرح ها و نقشه ها ي قطعی شده مربوط به ساختمان غرفه و فضاي  رو باز خود را كه نشان دهنده وضعيت افقي و عمودي طرح و نقاط اتصال برق مي باشد را حداكثر تا تاریخ 1398/06/00 به مدیر فنی ستاد برگزاری نمایشگاه ارائه نمایند.
 • نقشه هاي اجرايي غرفه هايي كه توسط متقاضي اجرا مي شود(غرفه های خود ساز) باید حداکثر تا  تاریخ 1398/06/00 به تأیید مدیر فنی ستاد برگزاری برسد، در غیر این صورت از ساخت و ساز ممانعت بعمل می آید.این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد
 • زمان در نظر گرفته شده برای ساخت  غرفه 3 روز می باشد و در صورتیکه غرفه ای در زمان معین آماده نگردد مسئولیت بعهده شرکت غرفه دار می باشد و ستاد اجرایی فقط تا پایان ساعت 22:00 روز 1398/07/07 اجازه کار ساخت در سالن را جهت غرفه سازی می دهد.
مدارک لازم جهت اخذ مجوز غرفه سازی
 • دریافت فرم غرفه سازی از سایت نمایشگاه در بخش فرم های قوانین و مقررات فنی
 • معرفی نامه کتبی از شرکت مشارکت کننده.
 • نقشه های اجرایی اندازه گذاری شده در دو نسخه( پلان نما و پرسپکتیو) با قید مصالح مجاز مورد استفاده.
 • مدیریت طراحی و غرفه آرایی ستاد برگزاری نمایشگاه ممکن است به منظور استاندارد سازی، تغییراتی در نقشه های ارائه شده اعمال نماید در صورت عدول از تغیيرات داده شده در طرح ها،  مجري  می تواند نسبت به تخريب ساخت و ساز غرفه اقدام و هزينه هاي مربوطه را از مشارکت كننده اخذ نمايد.
 • كارهاي  چيدمان كالاها در غرفه ها بايد حداکثر تاساعت 22:00 تاریخ 1398/07/07 پايان يابد و شركت كنندگان موظف هستند كليه وسايل غير قابل استفاده از قبيل نخاله هاي ساختماني و جعبه هاي خالي و غيره را از نمايشگاه خارج نمايند. در غير اينصورت مجري راسا" اقدامات لازم را به عمل آورده و هزينه هاي مربوطه را از مشارکت كننده دريافت خواهد نمود.
      برق
 • متقاضياني كه خود اقدام به ساخت غرفه مي نمايند لازم است 20 روز قبل از افتتاح نمايشگاه جهت تهيه و پيش بيني وسايل لازم از قبيل كابل به متراژ لازم، تابلو، برق و... هماهنگي لازم را با مديريت فنی ستاد برگزاری  نمايشگاه به عمل آورند.
 اینترنت وایرلس
 • اینترنت وایر لس از روز برگزاری تا پایان نمایشگاه در سالن برقرار می باشد غرفه دارانی که در فرم ثبت نام درخواست اینترنت وایرلس نموده اند چگونگی دریافت شناسه عبور متعاقباً از سوی ستاد برگزاری نمایشگاه اعلام می گردد.

ضمانت حسن انجام کار

در صورتی که مشارکت کننده غرفه سازی خاص داشته باشد می بایست نسبت به  معرفی غرفه ساز  اقدام نماید. به منظورحسن انجام کار (پایان به موقع غرفه سازی - عدم وارد نمودن خسارت از هر نوع - تخلیه به موقع )  پیمانکار غرفه ساز می بایست مبالغ بر طبق جدول ذیل را به حساب شرکت ناجی پاس واریز و فیش بانکی مربوطه را به مدیریت فنی نمایشگاه تحویل و رسید دریافت نماید.
 

*مشارکت کننده محترم توجه فرمایید که مبالغ حسن انجام کار می بایست توسط پیمانکار غرفه ساز واریز گردد زیرا در صورت عدم رعایت مقررات ذکر شده مبلغ جریمه از محل ضمانت کسر خواهد شد.
* ستاد برگزاری نمایشگاه هیچ مبلغی بابت خدمات ( صدور مجوز ساخت و ساز غرفه)از شرکت ها دریافت نمی نماید.


جدول مبالغ ودیعه حسن انجام کار
:

ردیف         متراژ         مبلغ به ریال

------------------------------------
1          30-50              10.000.000
------------------------------------
2          51-100            15.000.000
------------------------------------
3         101-150           20.000.000
------------------------------------
4         151-200           25.000.000
------------------------------------
5         201-250           30.000.000
------------------------------------
6         251 به بالا            35.000.000    
------------------------------------
  
  
 
         

استرداد ودیعه حسن انجام کار

 پیمانکار غرفه سازی می بایست فرم مربوط به تعهد نامه غرفه سازی خاص را به صورت کامل تکمیل نماید، در صورت عدم درج مشخصات کامل مورد درخواست این ستاد در خصوص استرداد مبلغ ودیعه هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت.مبلغ ودیعه پس از تأیید مسئول فنی مصلی و ستاد اجرایی نمایشگاه در صورت عدم خسارت به سالن برگزاری،  30 روز کاری بعد از اتمام برگزاری نمایشگاه به شماره حساب معرفی شده توسط پیمانکار غرفه ساز واریزمی گردد و در صورت بروز هرگونه خسارت اعلام شده توسط مسئول فنی مبلغ خسارت از مبلغ ودیعه کسر و الباقی مسترد می گردد.    

تخليه فضاي نمايشگاه
 • شركت كنندگان پس از پايان برگزاري نمايشگاه موظف به تخليه غرفه، سالن و يا فضاي رو باز مورد استفاده براي نمايش كالاهاي خود هستند. بدين ترتيب كليه وسایل، كالاها و لوازمي كه براي دكوراسيون غرفه سازي خاص ) به كار رفته است بايد ازسالن خارج گردد و غرفه، سالن مسقف يا فضاي باز به همان صورت اوليه تحويل شود. در صورتي كه غرفه به وسيله مشارکت كننده ساخته شده باشد ( خود ساز)، بايد آنچه را كه ساخته است تخريب و تخلیه نمايد.
 • حداكثر مهلت براي تخليه و خارج نمودن كالاها از غرفه ها یک روزکاری پس از پايان نمايشگاه می باشد.  ( حداکثر تا ساعت 11:00 تخلیه می باشد)
 • چنانچه شركت كننده اي نتواند ظرف یک روز کاری غرفه خود را تخليه نمايد، مجري نمايشگاه هيچ گونه مسئوليتي در قبال حفظ و نگهداري و خسارت وارده به كالاهاي نمايشي را نخواهد داشت. و راساً نسبت به تخلیه اقدام و هزینه تحمیل شده از وجه ضمان کسر خواهد شد .
 • كالاهاي وارداتي دو روز پس از پايان نمايشگاه به انبار گمرك تحويل و هزينه هاي مربوطه محاسبه و از مشارکت كننده دريافت مي گردد.
 • شرکتهایی که اقدام به غرفه سازی خاص نموده اند باید پس از تخلیه محل غرفه را کاملا تمیز نموده و تایید مدیر سالن را برروی برگه مجوز غرفه سازی دریافت نمایند در غیر اینصورت تخلف محسوب و مشمول جریمه و پرداخت هزینه های تخلیه می گردند.            

sponsor.png

05menu.png

04menu.png
کلیه حقوق سایت برای ایجاد کننده محفوظ است.