قوانین ثبت نام - نمایشگاه بین المللی IPAS 2019
English
×
Login

هجدهمين نمایشگاه بین المللی ایپاس 2019
هجدهمين نمایشگاه بین المللی ایپاس 2019
قوانین ثبت نام

ثبت نام

 1. آخرین مهلت ثبت نام حداکثر تا تاریخ 1398/06/13 می باشد. بدیهی است در صورت تکمیل ظرفیت سالن های تحت پوشش پیش از تاریخ ذکر شده برگزار کننده از پذیرش درخواست های جدید معذور خواهد بود.
 
2. ثبت نام قطعی در نمایشگاه منوط به تکمیل  فرم های ثبت نام  به انضمام پرداخت 100% هزینه اجاره غرفه بر اساس متراژ در خواستی( از طریق سایت نمایشگاه) می باشد. در صورت عدم ارسال  موارد فوق در موعد زمانی مقرر به ستاد برگزاری، برگزار کننده هیچ گونه تعهدی جهت واگذاری غرفه به متقاضیان نخواهد داشت.
توجه:
*شرکت های متقاضی در درج متراژ مورد درخواست دقت لازم را داشته باشند، زیرا تغییر متراژ در زمان واگذاری غرفه امکان پذیر نمی باشد.
3. به دلیل ارائه صورتحساب واگذاری غرفه به اداره مالیاتی ارائه کد اقتصادی، شناسه ملی و کد پستی برای تمامی شرکت ها الزامی می باشد و در صورت نداشتند موارد فوق در شماره ملی مدیرعامل شرکت الزامی می باشد در غیر اینصورت عواقب بعدی به عهده خود مشارکت کننده می باشد.
4انصراف از حضور در نمایشگاه/ اسپانسری:
الف) در صورتی که شرکتی بعد انتخاب و رزرو غرفه اقدام به انصراف از حضور در نمایشگاه نماید ( حداکثر زمان برای انصراف دو روز کاری بعد از اتنخاب غرفه می باشد)حتي در صورت واگذاری غرفه به شرکت غیر، هیچگونه وجهی به شرکت اول مسترد نخواهد شد و در صورتی که شرکتی قبل انتخاب و رزرو غرفه انصراف خود را کتباً اعلام نماید مبلغ پیش پرداخت 30 روز کاری بعد از اتمام نمایشگاه مسترد می گردد( ارائه شماره حساب، شماره شبا، نام بانک و نام صاحب حساب الزامی می باشد).
ب) در صورتی که شرکتی در مزاید محدود واگذاری ظرفیت های تبلیغاتی مشارکت نموده و برنده مزاید مذکور ( اسپانسری) گردد در صورت انصراف از مشارکت مبالغ واریزی و ضمانت نامه بانکی به نفع شرکت ناجی پاس ضبط و به هیچ عنوان مسترد نمی گردد.

5. متقاضی حق واگذاری غرفه تخصیصی خود را به شخص یا شرکت ثالثی را ندارد.
6. در خواست اضافه متراژ غرفه فقط با موافقت و تأیید برگزار کننده امکان پذیر خواهد بود.
7. به منظور درج مشخصات مشارکت کنندگان در کتاب رسمی نمایشگاه لازم است از طریق سایت نمایشگاه IPAS  تا تاریخ( 1398/06/30) از بخش تکمیل ثبت نام فرم درج اطلاعات در کتاب نمایشگاه را تکمیل نموده   در غیر اینصورت برگزار کننده نسبت به درج مطالب مشارکت کننده در کتاب رسمی نمایشگاه مسئولیت نخواهد داشت ( لازم به ذکر است درج مشخصات در کتاب ویژه نمایشگاه از تعهدات برگزار کننده بوده و بصورت رایگان می باشد).
8. خروج کالا از نمایشگاه مورخ 1398/07/12 می باشد لذا درب های سالن نمایشگاه همانند روز های قبل در ساعت انتهای پلمپ می گردد و از خروج کالا در روز پایانی نمایشگاه جلو گیری بعمل می آید.
9. مشارکت کنندگان باید فرمهای مربوط به درخواست کارت غرفه دار را حداکثر تا تاریخ 1398/06/13 تکمیل و به برگزار کننده تسلیم نمایند.
10. مشارکت کنندگان باید فرم تعهد رعایت شئونات اسلامی را از بخش عفاف و حجاب مراحل تکمیل ثبت نام نمایشگاه دریافت نموده و پس از امضا و ممهور نمودن شخص مدیر عامل به ستاد برگزاری نمایشگاه ارائه نمایند( توجه: ارائه فرم مزبور از الزامات مراحل ثبت نام جهت دریافت کارت های ورودی و پارکینگ و همچنین دریافت غرفه نمایشگاهی می باشد).

11. جهت اخذ مجوز لازم برای حضور غرفه دار خارجی در نمایشگاه می بایست فرم اتباع خارجی مندرج در بخش مراحل تکمیل ثبت نام نمایشگاه را  تکمیل و حداقل 45 روز قبل از برگزاری نمایشگاه به همراه تصویر گذرنامه به آدرس ایمیل commercial@ipas.ir ( آقای ...........) ارسال و جهت هر گونه هماهنگی با شماره 0900000000 تماس حاصل نماید.
12. حراست از اموال داخل غرفه در ساعات کار نمایشگاه به عهده مشارکت کننده بوده و در غیر ساعات بازدید به عهده واحد حراست نمایشگاه می باشد.
13. با توجه به اینکه وظیفه حفظ و حراست غرفه های مستقر در فضای باز در طول شبانه روز به عهده مشارکت کننده می باشد، لذا خواهشمند است قبل از ساعات اتمام کار نمایشگاه مسئول غرفه به همراه نگهبان شب جهت اخذ مجوز های لازم به ستاد برگزاری نمایشگاه مراجعه نمایند.
14. مشارکت کنندگان در زمان برگزاری نمایشگاه مجاز به تعطیل نمودن غرفه خود نمی باشند.
15. در طول ايام برگزاري نمايشگاه كليه تجهيزات داخل غرفه شركت ها در برابر حوادث احتمالي با هزينه برگزار كننده بيمه خواهد بود.
16. فروش و انتقال کالاها از نمایشگاه در زمان برگزاری ممنوع می باشد ولی انعقاد قرارداد در زمان برگزاری نمایشگاه بلامانع است.
17. حق تصویربرداری و عکسبرداری از نمایشگاه برای برگزار کننده محفوظ و تصویر برداری و عکسبرداری از نمایشگاه برای مشارکت کنندگان به غیر از فضای غرفه خود ممنوع می باشد.
18. لازم است در صورت نمایش کالاهای سنگین و حجیم و یا نیاز ماشین آلات و تجهیزات  نمایشی به ابعاد خاص، جهت هماهنگی لازم مراتب با ذکر تعداد، وزن و ابعاد، یک ماه قبل از برگزاری نمایشگاه به برگزار کننده اعلام گردد و هماهنگی لازم در مورد استقرار و زمان حمل کالاها با ستاد برگزاری از سوی مشارکت کننده به عمل آید، در غیر اینصورت برگزار کننده هیچ مسئولیتی در این خصوص پذیرا نمی باشد.
19. نگهداری مواد اشتعال زا در داخل غرفه ممنوع بوده و چنانچه برای فعالیت های نمایشی نیاز به وجود این مواد باشد می بایست با کارشناس رسمی اداره آتش نشانی مستقر در نمایشگاه هماهنگی لازم صورت پذیرد و مجوزهای کتبی لازم نیز دریافت گردد.
20. استفاده از وسایل الکتریکی گرمایشی و آشپزی همانند اجاق ممنوع می باشد( به جز در مواردی که مجوزات لازم از برگزار کننده و مسئولین نمایشگاه اخذ گردد).
21. مشارکت کنندگان می بایست کلیه وسایل تبلیغاتی خود را در محدوده غرفه خود به نمایش گذارند در غیر این صورت جهت استفاده از هر فضائی خارج از محدوده خود می بایست مجوزهای کتبی لازم را از واحد مربوطه در ستاد برگزاری نمایشگاه دریافت نمایند.
22. کلیه کالاهای مشارکت کننده که در غرفه به نمایش گذارده می شود می بایست دارای گواهینامه استاندارد باشد در غیر اینصورت چنانچه سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و نمایندگان ایشان از ارائه کالای فوق جلوگیری نمایند و یا اقدام به تعطیل نمودن غرفه مذکور نمایند هیچگونه خسارتی از جانب برگزار کننده به مشارکت کننده پرداخت نخواهد شد.
23. برای صدورکارت غرفه داران می بایست مشارکت کنندگان طبق جدول زمان بندی و اطلاعیه های صادره از سوی ستاد برگزاری از طریق سایت اقدام نمایند،
قابل ذکر است:
-  در ثبت کارت غرفه داران دقت لازم بعمل آید زیرا امکان تغییر و جایگزینی غرفه دار ممکن نمی باشد.
- عواقب درج نادرست مشخصات برعهده مشارکت کننده می باشد.
-  ستاد برگزاری از صدور کارت غرفه دار برای مشارکت کنندگانی که بعد از موعد مقرر افدام کنند معذورمی باشد.
-  صدور کارت بیش از حد مجاز امکان پذیر نمی باشد.
-  صدور کارت فقط از طریق ثبت نام در سایت امکان پذیر می باشد و از مراجعه مستقیم به ستاد برگزاری خودداری گردد.

            تعداد حد مجاز صدورکارت

ردیف      متراژ ( متر مربع)      تعداد مجاز ثبت کارت
------------------------------------------
1                       15                      3
------------------------------------------
2                  16 تا 30                   6
------------------------------------------
3                  31 تا 60                   8
------------------------------------------
4                  61 تا 90                  10
------------------------------------------
5                  91 تا 120                12
------------------------------------------
6                121 تا 150                15
------------------------------------------
7                151 تا 180                18
------------------------------------------
8                181 به بالا                20
------------------------------------------

sponsor.png

05menu.png

04menu.png
کلیه حقوق سایت برای ایجاد کننده محفوظ است.