دانلود فرم ها و تعهد نامه های نمایشگاه IPAS 2021

در این قسمت شما می توانید فایل های مربوط به نمایشگاه IPAS اعم از فرم تعهد نامه عفاف و حجاب، تعهد نامه های شرکتی، فرم اسپانسری، گروه کالایی و ... را دانلود نمایید.

فرم اسپانسری نمایشگاه IPAS ایپاس

دانلود فرم
اسپانسری ظرفیتهای تبلیغاتی

شرکت ناجی پاس( سهامی خاص) همانند سنوات گذشته ظرفیت های تبلیغاتی و جذب اسپانسر نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (IPAS) را طی مزایده محدود واگذار می نماید، لذا شرکت های که تمایل به مشارکت (بعنوان حامی مالی)در این زمینه را دارند می بایست بعد مطالعه مطالب ذکر شده درخواست خود را به ستاد اجرایی نمایشگاه ارسال نمایند.

دانلود
فرم های قوانین و مقرارت فنی نمایشگاه ایپاس IPAS 2020

دانلود فرم
قوانین و مقرارت فنی

شرکت های که غرفه سازی خاص ( خود ساز) دارند و در فرم ثبت درخواست غرفه کزینه خود ساز را انتخاب نموده اند می بایست ضمن مطالعه مطالب درج شده در این قسمت تمام صفحات فرم های مذکور را دانلود نموده و در اختیار پیمانکار غرفه سازی قرار دهند.

 

دانلود
فرم های قوانین و مقرارت فنی نمایشگاه ایپاس IPAS 2021

دانلود فرمهای
عفاف و حجاب

ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (IPAS ) به منظور ارتقای فرهنگ، رعایت حجاب، اخلاق، شعائر و شئونات اسلامی البسه متحد الشکل را برای کلیه بانوان محترم غرفه دار در نظر گرفته است که می بایست در ایام و محل برگزاری نمایشگاه مذکور با لباس مصوب ستاد برگزاری حضور یابند، لذا شرکت های حاضر در نمایشگاه ضمن مطالعه مطالب درج شده، فرم های مربوطه را دانلود و اطلاعات غرفه داران را تکمیل، مهر و امضاء شده به ستاد اجرای نمایشگاه ارسال نمایند.

 

البسه مصوب بانوان غرفه دار تعهد نامه شرکتی ا تعهد نامه شرکتی 2 تعهد نامه شرکتی 3 تعهد فردی
مقررات پوشش بانوان
فرم های قوانین و مقرارت فنی نمایشگاه ایپاس IPAS 2020

دانلود فرم
اتباع خارجی غرفه دار

شرکت های که غرفه دار خارجی در غرفه واگذار شده دارند می بایست جهت اخذ مجوز لازم برای حضور غرفه دار خارجی در نمایشگاه فرم اتباع خارجی مندرج در این بخش را دانلود و ضمن تکمیل، به همراه تصویر گذرنامه با ستاد اجرایی نمایشگاه ارسال نماید.

دانلود
فرم های ارزش افزوده نمایشگاه ایپاس IPAS 2020

فرم
گواهی ارزش افزوده

با عنایت به اینکه تمام صورتحساب های صادره در خصوص واگذاری غرفه به امور مالیاتی ارسال می گردد لذا ارائه شناسه ملی و کد اقتصادی و کد ملی مدیرعامل برای شرکت های متقاضی الزامی می باشد، بدین منظور شرکت ناجی پاس برگزار کننده نمایشگاه گواهی ارزش افزوده را جهت بهره برداری در اختیار متقاضیان قرار داده است.

دانلود
لوگو نمایشگاه ایپاس IPAS 2020

گروه کالایی

متقاضیان حضور در نمایشگاه به منظور کسب اطلاعات لازم از لیست گروه کالایی قابل ارائه در نمایشگاه جهت بهره برداری بیشتر از حضور خود در نمایشگاه می بایست مطالب مندرج را مطالعه نمایند.

دانلود
لوگو نمایشگاه ایپاس IPAS 2020

تصویر
لوگو نمایشگاه

به منظور اطلاع رسانی مشارکت کنندگان در اقلام تبلیغاتی خود لوگو نمایشگاه در اختیار آنها قرار می گیرد.

دانلود
فرم های مجوز پیمانکار نمایشگاه ایپاس IPAS 2020

فرم
مجوز پیمانکاران

ستاد برگزاری نمایشگاه با تعداد محدودی پیمانکار همکاری می نماید لذا جهت اطلاع از عنواین و موضوعیت پیمانکاران، مجوز صادره از سوی ستاد برگزاری را جهت رویت مشارکت کنندگان در این قسمت قرار می دهد.

کتاب ویژه نمایشگاه نشریه ویژه نمایشگاه
تبلیغات محیطی

Please publish modules in offcanvas position.

IPAS